KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13272519
nr 1327 2519
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, "Man-Kvinna-Mus", 1974. Signerad, EA-upplaga. Oramat löst blad, 17x14 cm, bladets mått: 45x38,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:51:43
14/5 12:12:25
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander